Biznes va tadbirkorlik oliy maktab doktorantlarining Xandong Global universiteti professorlari bilan onlayn uchrashuv
Joriy yilning 19-yanvar kuni Biznes va tadbirkorlik oliy maktab doktorantlarining Xandong Global universiteti professorlari bilan onlayn uchrashuvi bo‘lib o‘tdi.
Ushbu tadbir Xandong Global universiteti professorlarini doktorantlarimiz va ularning ilmiy tadqiqot mavzulari bilan dastlabki tanishtirishga bag'ishlandi. Uchrashuv Xandon universitetining tajribali professor-o‘qituvchilaridan doktorantlarimiz uchun ilmiy yo‘riqnomalarni o‘z ichiga olgan samarali hamkorlikning boshlanishi hisoblanadi.
Joriy yilning fevral oyida doktorantlarimiz Xandong Global universiteti professorlarining tashrifi davomida qimmatli bilim va tavsiyalar olish imkoniyatiga ega bo‘ladilar. Ushbu muhim tadbir doktorantlarimizning ilmiy ishlarida muvaffaqiyat qozonishlari va ilmiy-tadqiqot faoliyatida yangi marralarni zabt etishlariga yordam beradi.

Cостоялась онлайн встреча докторантов Высшей школы бизнеса и предпринимательства с профессорами из Глобального Университета Хандонг
19 января текущего года состоялась онлайн встреча докторантов Высшей школы бизнеса и предпринимательства с профессорами из Глобального университета Хандонг.
Это мероприятие было приурочено к предварительному знакомству профессоров из Глобального университета Хандонг с докторантами и темами их научных исследований. Эта встреча является началом продуктивного сотрудничества, которое включает в себя научное руководство для докторантов Высшей школы со стороны опытных профессоров из Университета Хандонг.
В феврале текущего года докторанты будут иметь возможность получить ценные знания и рекомендации во время визита профессоров из Глобального Университета Хандонг. Это важное событие поможет нашим докторантам успешно продвигаться в своей научной работе и достигать новых высот в исследовательской деятельности.