BARCHA NOMZODLAR DIQQATIGA E’LON!!!
O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huzuridagi Biznes va tadbirkorlik oliy maktabi magistraturasiga 2023/2024-o‘quv yili uchun qabulning ikkinchi bosqichi 2023-yil 31-avgust kuni soat 9:00 da bo‘lib o‘tadi.
O‘zbekiston Respublikasi Oliy ta’lim, fan va innovatsiyalar vazirligi huzuridagi Bilim va malakalarni baholash agentligi tomonidan test sinovlari Oliy o‘quv yurtlari aro sport majmuasida (Toshkent shahri 3-Niyozbek yo‘li ko‘chasi 57-uy) bo‘lib o‘tishini ma’lum qilamiz.
Test sinovlariga tavsiya qilingan barcha nomzodlarni 2023-yil 31-avgust kuni soat 09:00 da ID-karta yoki passport bilan kelishlaringizni so‘raymiz.

ОБЪЯВЛЕНИЕ К ВНИМАНИЮ ВСЕХ КАНДИДАТОВ!!!
Второй этап приема в магистратуру Высшей школы бизнеса и предпринимательства при Кабинете Министров Республики Узбекистан на 2023/2024 учебный год состоится 31 августа 2023 года в 9:00.
Сообщаем, что тесты будут проходить в Межвузовском спортивном комплексе (Город Ташкент, 3-я улица Ниязбека Йули, дом 57) Агентством по оценке знаний и квалификаций при Министерстве высшего образования, науки и инноваций Республики Узбекистан
Мы просим всех кандидатов, рекомендованных для тестирования, прибыть 31 августа 2023 года в 09:00 с ID-картой или паспортом.