Doktorantura, tayanch doktorantura va mustaqil izlanuvchilikka (DSc, PhD) 2025-yil 1-choragi uchun suhbat kuni belgilandi
O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasining 2017-yil 22-maydagi 304-son Qarori bilan tasdiqlangan “Oliy ta’limdan keyingi ta’lim to‘g‘risida”gi Nizomga muvofiq quyidagi:
08.00.16 – “Raqamli iqtisodiyot va xalqaro raqamli integratsiya” va  08.00.15 – “Kichik biznes va tadbirkorlik iktisodiyoti” ixtisosliklari bo‘yicha doktorantura, tayanch doktorantura va mustaqil izlanuvchilikka 2025-yil 1-choragi uchun ixtisoslik bo‘yicha qabul suhbati komissiyasining navbatdagi yig‘ilishi 20 noyabr kuni soat 15:00 da Biznes va tadbirkorlik oliy maktabida bo‘lib o‘tadi.

Определена дата собеседования в докторантуру, базовую докторантуру и независимую исследовательскую деятельность (DSc, PhD) на первый квартал 2025 года.
Согласно Положению «О послевузовском образовании», утвержденному Постановлением Кабинета Министров Республики Узбекистан № 304 от 22 мая 2017 года по специальностям:
08.00.16 – «Цифровая экономика и международная цифровая интеграция» и 08.00.15 – «Малый бизнес и экономика предпринимательства» очередное заседание комиссии по проведению собеседования за 1 квартал 2025 года состоится 20 ноября в 15:00 в Высшей школе бизнеса и предпринимательства.