LONDONDA FINTECH BO'YICHA XALQARO KURS!
Biznes va boshqaruv respublika oliy maktabi (keyingi o'rinlarda-Oliy maktab) va Buyuk Britaniyaning nufuzli Oliy ta'lim va tadqiqot markazlaridan biri bo'lgan 140 yillik tarixga ega London bank va moliya instituti (London Institute of Banking and Finance) bilan hamkorlikda rahbar kadrlar malakasini oshirish maqsadida raqamli moliya sohasida «Fintex etakchilik dasturi» (Fintech Leadership Programme) kursini taklif qiladi.
Kurs 2020 yilning mart va aprel oylarida bo'lib o'tadi.
Ushbu dastur II moduldan iborat:
1-modul: 3 kun davomida Oliy maktabda bo'lib o'tadi.
2-modul: 7 kun davomida London shahrida bo'lib o'tadi.
Dastur narxi 33 500 000 so'mni tashkil etib, u o'qish, aviachipta, sinxron tarjima hamda tushlik xarajatlarini o'z ichiga oladi. Dastur doirasida tinglovchilarning Toshkent va London shaharlarida turar joy (mehmonxona) xarajatlari bundan mustasno.
Bir tashkilot 5 (besh) yoki undan ortiq nomzodni taklif etsa, xar bir nomzod uchun 10 (o'n) foizlik chegirma taqdim etiladi.

МЕЖДУНАРОДНЫЙ КУРС ПО FINTECH В ЛОНДОНЕ!
Республиканская высшая школа бизнеса и управления (далее-Высшая школа) совметсно с одним из престижных центров в сфере высшего образования и исследований Великобритании - Лондонский институт банковского дела и финансов, в целях повышения квалификации специалистов в сфере цифровых финансов, запускают совместный курс для управленческих кадров на тему: «Программа лидерства FINTECH» (Fintech Leadership Programme).
Курс будет проходить в марте и апреле 2020 года.
Данная программа состоит из 2 модулей:
1-модуль: будет проходить в течение 3-х дней в здании Высшей школы (Ташкент).
2-модуль: будет проходить в Лондоне (Великобритания) в течение 7 дней.
Стоимость курса составляет – 33 500 000 сумов и включает в себя следующие расходы: два модуля обучения, авиаперелеты, услуги синхронного перевода, расходы на обед.
В стоимость программы не включено: расходы на проживание участников (гостиница) в Ташкенте и Лондоне.
В случае предоставления одной организацией 5 и более кандидатов, каждому из кандидатов предоставляется скидка в размере 10% от общей стоимости курса.