«BANKLAR, RAQAMLI PLATFORMALAR YOKI YIRIK TEXNOLOGIK KOMPANIYALAR: MUVAFFAQIYAT KIM TOMONDA?»
Biznes va boshqaruv respublika oliy maktabi  va London Bank va Moliya Instituti (keyingi o'rinlarda–LBMI) bilan hamkorlikda tashkil etgan «BANKLAR, RAQAMLI PLATFORMALAR YOKI YIRIK TEXNOLOGIK KOMPANIYALAR: MUVAFFAQIYAT KIM TOMONDA?» mavzusidagi bepul veb-seminarda ishtirok etish imkoniyatini boy bermang!
Ma’ruzachi haqida
RENIER LEMMENS - LBMI Raqamli bank va moliya markazining direktori. Avval PayPal, Barclays Bank va Budapest banki kabi yirik kompaniyalar va moliya institutlarida bosh direktor va bosh operatsion direktor lavozimida ishlagan.
Webinar haqida
Kelajakda moliya soxasida yangi o'yinchilarning paydo bo'lishiga bo'lishi nimaga olib keladi? Global moliyaviy ko’rinish  qay tarzda o'zgaradi? Kelajakda moliyaviy va texnologik platformalar klassik banklarni o'rnini egallashi mumkinmi?  Facebook, Google, Amazon, Apple kabi yirik texnologiya kompaniyalari haqiqatan ham raqamli mijozlar uchun kurashda g'alaba qozona oladimi?

Do not miss the chance to participate in a free webinar:
«INCUMBENTS VS CHALLENGERS VS BIGTECH: WHO WILL REMAINING STANDING?», organised by the Republican Graduate School of Business and Management in cooperation with the London Institute of Banking and Finance (hereinafter LIBF).
Guest Speaker:
RENIER LEMMENS - Director of the LIBF Center of Digital Banking and Finance. Formerly, he served as CEO and COO in large companies and financial institutions such as PayPal, Barclays Bank and Budapest Bank.
About webinar
What will be the result of appearing new players in the world of finance in the near future? How global financial landscape will be transformed? Can Fintech platforms replace traditional banks? Can Big technology companies like Facebook, Google, Amazon, and Apple win the battle for digital customers?
The answers to these and many other questions will be given by Rainier Lemmens during the upcoming webinar.