«BANKLAR, RAQAMLI PLATFORMALAR YOKI YIRIK TEXNOLOGIK KOMPANIYALAR: MUVAFFAQIYAT KIM TOMONDA?»
Biznes va boshqaruv respublika oliy maktabi  va London Bank va Moliya Instituti (keyingi o'rinlarda–LBMI) bilan hamkorlikda tashkil etgan «BANKLAR, RAQAMLI PLATFORMALAR YOKI YIRIK TEXNOLOGIK KOMPANIYALAR: MUVAFFAQIYAT KIM TOMONDA?» mavzusidagi bepul veb-seminarda ishtirok etish imkoniyatini boy bermang!
Ma’ruzachi haqida
RENIER LEMMENS - LBMI Raqamli bank va moliya markazining direktori. Avval PayPal, Barclays Bank va Budapest banki kabi yirik kompaniyalar va moliya institutlarida bosh direktor va bosh operatsion direktor lavozimida ishlagan.
Webinar haqida
Kelajakda moliya soxasida yangi o'yinchilarning paydo bo'lishiga bo'lishi nimaga olib keladi? Global moliyaviy ko’rinish  qay tarzda o'zgaradi? Kelajakda moliyaviy va texnologik platformalar klassik banklarni o'rnini egallashi mumkinmi?  Facebook, Google, Amazon, Apple kabi yirik texnologiya kompaniyalari haqiqatan ham raqamli mijozlar uchun kurashda g'alaba qozona oladimi?

«БАНКИ, СТАРТАПЫ ЦИФРОВОГО БАНКИНГА ИЛИ КРУПНЫЕ ТЕХНОЛОГИЧЕСКИЕ КОМПАНИИ: ЗА КЕМ БУДУЩЕЕ?
Не упустите возможность принять участие в бесплатном вебинаре на тему «БАНКИ, СТАРТАПЫ ЦИФРОВОГО БАНКИНГА ИЛИ КРУПНЫЕ ТЕХНОЛОГИЧЕСКИЕ КОМПАНИИ: ЗА КЕМ БУДУЩЕЕ?, организованном Республиканской высшей школой бизнеса и управления совместно с Лондонским институтом банковского дела и финансов (далее – ЛИБФ).
О докладчике
РЕНЬЕ ЛЕММЕНС – директор Центра ЛИБФ по цифровому банковскому делу и финансам. Ранее он занимал позиции генерального директора и генерального оперативного директора в крупных компаниях и финансовых институтах, таких как PayPal, Barclays Bank и Budapest Bank.
О вебинаре
К чему приведет появление новых игроков в мире финансов в будущем? Как преобразуется мировой финансовый ландшафт? Заменят ли в будущем финансово-технологические платформы классические банки? Действительно ли крупные технологические компании, как Facebook, Google, Amazon, Apple смогут победить в битве за цифровых клиентов?