• Biz ijtimoiy tarmoqlarda:

Yangiliklar

2022-2023 O‘QUV YILI UCHUN OLIY BIZNES MAKTABI VA ADJU UNIVERSITETI HAMKORLIGIDA MAGISTRATURA «IT BUSINESS” MUTAXASSISLIGI BO‘YICHA “IKKI DIPLOM” (DUAL DEGREE) XALQARO DASTURIGA HUJJAT TOPSHIRGAN TALABGORLAR DIQQATIGA.

Oliy biznes maktabi va Adju universiteti xamkorligida magistratura «IT Business” mutaxassisligi bo‘yicha “ikki diplom” (dual degree) xalqaro dasturiga hujjat topshirgan talabgorlar uchun qabulning birinchi bosqichi O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasining 06.07.2021 yildagi 421-son qaroriga asosan, 2022-yil 11-oktabrdagi 125-T-sonili buyruq bilan tasdiqlangan nizomga muvofiq  Oliy maktab qabul komissiyasi tomonidan 2022-yil 14-noyabr kuni soat 15:00 dan  suhbat shaklida o‘tkaziladi.

Nomzodlar bilan suhbat: ish faoliyati, rahbarlik, boshqaruv bo‘yicha bilim ko‘nikmalariga oid bo‘ladi, suhbat onlayn (zoom) link orqali va shakillantirilgan ro‘yxat asosida ishtirok etishingizni so‘raymiz.

             1-guruh                                                                             2-guruh

Familiya

Ism

Sharifi

Familiya

Ism

Sharifi

1

Abdalyazov

Taxir

Qaxraman o‘g‘li

1

Mirzayev

Аkmal

Faxridinovich

2

Abdujabbarov

Аbdurasul

Аbdurashid o‘g‘li

2

Nabijonov

Nozimjon

Nazirjon o‘g‘li

3

Abdullayev

Ibrohim

Komil o‘g‘li

3

Najbidinov

Furqat

Ilhom o‘g‘li

4

Abduqodirov

Shukurillo

Abdurashid o‘g‘li

4

Nazarov

Jaxongir

Akbarjanovich

5

Adashaliyev

Baxtiyorjon

Valisher o‘g‘li

5

Ravshanbekov

Gʼolibbek

Ravshanbekovich

6

Axmadov

Nurjahon

Salim o‘g‘li

6

Raxmatxo‘jayev

Axrolxo‘ja

Akmal o‘g‘li

7

Boydedayev

Аbdugaffor

Аbdujabborovich

7

Rustamov

Аdxam

Suxrob o‘g‘li

8

Choriyev

Bahrom

To‘rayevich

8

Sadriyev

Sayfiddin

Najmiddinovich

9

Elmurodova

Muxabbat

Аdbiraxmonovna

9

Saidov

Shamil

Shakir o‘g‘li

10

Ergashev

Islombek

Аsomiddin o‘g‘li

10

Saparbayeva

Dilfuza

Baxtiyarovna

11

Ernazarov

Zohid

Shavkat o‘g‘li

11

Shomamatov

Anvar

Azamat o‘g‘li

12

Eshonqulov

Xurshidjon

Farxodovich

12

Sindarov

Botir

Oʼktam o‘g‘li

13

Hasanov

Tulqin

Axmatovich

13

Sultanov

Habib

Suvonqulovich

14

Imomkulov

Tulkin

Burxonovich

14

To’lqinov

Jasur

Tolibjon o‘g‘li

15

Isakova

Gulxayot

Shuxratovna

15

Turayev

Bahodir

Toxirovich

16

Isamov

Аzamat

Nizamitdinovich

16

Xayitov

Uygun

Sabdarovich

17

Iskandarov

Temur

Yoʼldoshboy o‘g‘li

17

Xodjakulov

Ilxom

Baxtiyorovich

18

Ismailov

Azizjon

Isroil o‘g‘li

18

Xudayarov

Oybek

Odilovich

19

Jamolov

Javlon

O’ktam o‘g‘li

19

Xudayberganov

Аbdurasul

Аlimjanovich

20

Karimov

Shahzod

Abdusobir

20

Yusupov

Sodik

Kaxramonovich

21

Karshiyev

Murodbek

Abduqahhorovich

21

Zokirov

Shuhrat

Jurʼat o‘g‘li

22

Maksumov

Ravshan

Аsadullayevich

22

Zulxaydarov

Аdham

Аlikulovich

23

Mirnizamutdinov

Umidjon

Kamolitdinovich

23

Аkbarov

Jasurbek

Аkrambekovich

24

Mirzaaxmatov

Azizjon

Komil o‘g‘li

 24

 Madaminov

 Ulugʻbek

 Xalimjonovich

 

Ikkinchi bosqich: ingliz tilidan test sinovlari 16-noyabr soat 11:00 da Toshkent shahrida, davlat test markazida bo‘lib o‘tadi.

Batafsil maʼlumot: +99871 2390302, +998 97 7730555; +99871 2390303.

Veb-sayt: https://rgsbm.uz

Telegram: t.me/gsbe_uz

Instagram: instagram.com/rgsbm.uz

Facebook: fb.com/rgsbm.uz

Manzil: Toshkent shahri, Mirobod tumani, Mirobod ko‘chasi, 25 uy.