BIZNES VA TADBIRKORLIK OLIY MAKTABI MAGISTRATURASIGA 2022-2023 O'QUV YILI UCHUN QABUL BOSHLANDI
O‘zbekiston Respublikasi Iqtisodiy taraqqiyot va kambag‘allikni qisqartirish vazirligi huzuridagi Biznes va tadbirkorlik oliy maktabi 2022/2023 o‘quv yili uchun quyidagi magistratura mutaxassisliklari bo‘yicha to‘lov-kontrakt asosida kunduzgi va sirtqi ta’lim shakllariga qabul e’lon qiladi.
• 70411302 – «Biznesni boshqarish» (Master of Business Administration – MBA) - o'qish muddati: 2 yil (kunduzgi va sirtqi).
• 70411202 – «Loyiha boshqaruvi» (Project Management) – o‘qish muddati: 1 yil (kunduzgi) va 1.5 yil (sirtqi).
Nomzodlarga qo'yiladigan talablar: oliy ma‘lumotga va oliy ta’lim muassasasini tamomlagandan keyin kamida uch yil ish stajiga ega 45 yoshgacha bo'lgan (o‘qitishning faqat kunduzgi shakliga) nomzodlar suhbat va test sinovlari natijalari bo‘yicha ochiq tanlov asosida qabul qilinadi.

ВЫСШАЯ ШКОЛА БИЗНЕСА И ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬСТВА ОБЪЯВЛЯЕТ ПРИЕМ ДОКУМЕНТОВ В МАГИСТРАТУРУ НА 2022−2023 УЧЕБНЫЙ ГОД
Высшая школа бизнеса и предпринимательства при Министерстве экономического развития и сокращения бедности Республики Узбекистан (далее - Высшая школа) объявляет о приеме документов на очную и заочную формы обучения на платно-контрактной основе по следующим специальностям магистратуры на 2022-2023 учебный год:
- 70411302 – «Управление бизнесом» (Master of Business Administration – MBA) - период обучения: 2 года (очная и заочная);
- 70411202 – «Проектное управление» (Project Management) - период обучения: 1 год (очная) и 1.5 года (заочная форма).
- трудовая книжка (подпись и печать отдела кадров)
- документ установленного образца, подтверждающий соответствующий уровень владения английским языком (если имеется).
Требования к кандидатам: принимаются кандидаты в возрасте до 45 лет - очная форма обучения (на заочную форму обучения ограничений по возрасту нет), имеющие высшее образование и стаж работы не менее трех лет после окончания высшего учебного заведения, на основе открытого конкурса по результатам собеседований и тестовых испытаний.