• Biz ijtimoiy tarmoqlarda:

Yangiliklar

QORAQALPOG'ISTON RESPUBLIKASI VA HUDUDIY FILIALLARDA MAVJUD VAKANT BO'LIB TURGAN LAVOZIMLARGA ISHGA QABUL QILISH YUZASIDAN O'TKAZILGAN TANLOV JARAYONI BO'YICHA MA'LUMOT

 

 

 

 

 

Iqtisodiy taraqqiyot va kambag'allikni qisqartirish vazirligi huzuridagi Biznes va tadbirkorlik oliy maktabi Qoraqalpog'iston Respublikasi va hududiy filiallarda mavjud vakant bo'lib turgan lavozimlarga ishga qabul qilish yuzasidan o'tkazilgan tanlov jarayoni bo'yicha ma'lumot:

Tanlovning 1-bosqichida Biznes va tadbirkorlik oliy maktabida mavjud vakant lavozimlarda ishlash istagini bildirgan quyidagi nomzodlar tomonidan anketalar kelib tushgan:

Nomzodning familiyasi, ismi va sharifi

Nomzod tomonidan tanlangan vakant lavozim nomi

1.              

Xushbakov G'ulomjon Mamarajabovich

Toshkent viloyati hududiy filiali Biznes va tadbirkorlik sohalari bo'yicha qisqa muddatli o'quv kurslarini tashkil qilish bo'limi boshlig'i lavozimiga

 

2.              

Giyasov Sanjar Sayfetdinovich

3.              

Ismoilov Sunnatillo Isoqovich

4.              

Rasulov Dilshod Alimovich

5.              

Xayitov Ilxom Ergashevich

6.              

Urinbayev Alisher Pulatovich

Qoraqalpog'iston Respublikasi hududiy filiali Biznes va tadbirkorlik sohalari bo'yicha qisqa muddatli o'quv kurslarini tashkil qilish bo'limi boshlig'i lavozimiga

 

7.              

Ishchanova Zulьfiya Yakubbayevna

8.              

Babanazarova Shaxzada Polatovna

9.              

Yerjepov Kuanishbay Jiyenbay ug'li

10.          

Rasbergenov Aybek Niyetbayevich

11.          

Urumbayev Makset Nagmetovich

12.          

Kalimbetova Shamshira Xamidullayevna

13.          

Charjau Dauletbek Timurovich

14.          

Matjanov Yakubjan Urinbayevich

15.          

Qazaqbayev Bekpulat Bektursunovich

16.          

Sultanmuratov Rasul Tulepbergenovich

17.          

Yesinbetov Ruslan Jalgasbayevich

18.          

Abdireymov Azamat Turdimuratovich

19.          

Redjepova Gauxar Muratbayevna

20.          

Yuldashev Rayimjon Sharobiddinovich

Andijon viloyati hududiy filiali rahbari lavozimiga

 

21.          

Umrzaqova Zarnigora Dilmurot qizi

22.          

Bo'riyev Lochinbek Ortiqboyevich

Namangan viloyati hududiy filiali Biznes va tadbirkorlik sohalari bo'yicha qisqa muddatli o'quv kurslarini tashkil qilish bo'limi bosh mutaxassisi lavozimiga

 

23.          

Nabiyev Shuxrat Shavkatovich

24.          

Murodova Muxayyo Muxammedovna

Sirdaryo viloyati hududiy filiali rahbari lavozimiga

 

25.          

Karimov Islom Anorboy o'g'li

26.          

Nazarkulov Ashurali Abdurashidovich

27.          

G'afforov Ravshanjon Abduqayum o'g'li

28.          

Toyloqov Baxrom Anorboyevich

29.          

Azamatov Shoxruh Davranbekovich

30.          

Shadmonov Kuldosh Nasirillayevich

31.          

Xalikov Jaxongir Abdurazokovich

Jizzax viloyati hududiy filiali rahbari lavozimiga

 

32.          

Kurashov Anvar Keldiyorovich

33.          

Mamatkulov Nabi Farxodovich

34.          

Yaxyaxonov Zohid Olimovich

35.          

Otajonova Ozodaxon Baxodirjonovna

36.          

Muxammadjonov Bekzod Olimjon o'g'li

Surxondaryo viloyati hududiy filiali Biznes va tadbirkorlik sohalari bo'yicha qisqa muddatli o'quv kurslarini tashkil qilish bo'limi boshlig'i lavozimiga

 

37.          

Davletov Utkir Nurislom o'g'li

38.          

Eshqulov Samandar Mengniyazovich

39.          

Shodmonov Alisher Odilovich

40.          

Boltayeva Feruza Xurramovna

41.          

Jo'rayeva Aysuluv Mamatkulovna

42.          

Xolboyev Temur Rustam o'g'li

Navoiy viloyati hududiy filiali Biznes va tadbirkorlik sohalari bo'yicha qisqa muddatli o'quv kurslarini tashkil qilish bo'limi boshlig'i lavozimiga

 

43.          

Ismoilov Javlonbek Raxmatullayevich

44.          

Xudoyberdiyeva Dilafruz Baxtiyorovna

45.          

Muxtorova Gulxayo Ulug'bek qizi

46.          

Nishonov Dadaxon Muxtor o'g'li

47.          

Razoqov Voyit Obid o'g'li

48.          

Korjovov Begzod Korjovovich

Qashqadaryo viloyati hududiy filiali Biznes va tadbirkorlik sohalari bo'yicha qisqa muddatli o'quv kurslarini tashkil qilish bo'limi bosh mutaxassisi lavozimiga

 

49.          

Xalikova Nigora Djaxangirovna

50.          

Yarmatov Orif Elmurod o'g'li

51.          

Xolboyeva Xosiyat Eshqobilovna

52.          

Tilavov Dilshod Rasulevich

53.          

Pirnazarov Xayrulla Salim o'g'li

54.          

Xolmatov Suxrob Narzullayevich

55.          

Oltiboyev To'lqin Arziyevich

56.          

Kazakov Dilshod Sherzod o'g'li

57.          

Suyunov Jamshid Bekmuradovich

Samarqand viloyati hududiy filiali Biznes va tadbirkorlik sohalari bo'yicha qisqa muddatli o'quv kurslarini tashkil qilish bo'limi bosh mutaxassisi lavozimiga

 

58.          

Umrzakov Shaxobiddinjon Botir o'g'li

59.          

Batirova Fatima Salidjanovna

60.          

Urolov Jasurbek Ubaydullayevich

61.          

Buzrukov Mansur Murodovich

62.          

Bobokalonov Nodirjon Farxodovich

63.          

Mattiyev Nasimjon Baxtiyorovich

Buxoro viloyati hududiy filiali Biznes va tadbirkorlik sohalari bo'yicha qisqa muddatli o'quv kurslarini tashkil qilish bo'limi boshlig'i lavozimiga

 

64.          

Umedova Ma'rifat Madiyarovna

65.          

Subxanova Nigina Xuseynovna

66.          

Sharipova Zebo Bekmurodovna

67.          

Jurayeva Nasiba Rustamovna

68.          

Rajabov Bunyod Otaboyevich

Xorazm viloyati hududiy filiali Biznes va tadbirkorlik sohalari bo'yicha qisqa muddatli o'quv kurslarini tashkil qilish bo'limi bosh mutaxassisi lavozimiga

 

69.          

Ernazarov Xasan Xudayarovich

70.          

Maxmudov Mansurbek Qobulovich

71.          

Iskandarov Elyor Zafar o'g'li

72.          

Yaxshimatov Mansur Haqnazarovich

73.          

Po'latov Sanjarbek To'liboyevich

74.          

Babajanov Sarvarbek Bekpulatovich

75.          

Alixonov Ruzali Xasanboy o'g'li

Farg'ona viloyati hududiy filialiga bo'sh ish o'rni bo'yicha tanlov e'lon qilinmagan

76.          

Mirzayev Sarvarbek Akramovich

77.          

Sattarova Zulfiya Nazarovna

 

Tanlovning 2-bosqichida suxbat komissiyasiga taklif qilinishi jarayonida tanlovda qatnashishdan voz kechgan nomzodlar:

Nomzodning familiyasi, ismi va sharifi

Nomzod tomonidan tanlangan vakant lavozim nomi

1.              

Ismoilov Sunnatillo Isoqovich

Toshkent viloyati hududiy filiali Biznes va tadbirkorlik sohalari bo'yicha qisqa muddatli o'quv kurslarini tashkil qilish bo'limi boshlig'i lavozimiga

 

2.              

Rasulov Dilshod Alimovich

3.              

Rasbergenov Aybek Niyetbayevich

Qoraqalpog'iston Respublikasi hududiy filiali Biznes va tadbirkorlik sohalari bo'yicha qisqa muddatli o'quv kurslarini tashkil qilish bo'limi boshlig'i lavozimiga

 

4.              

Charjau Dauletbek Timurovich

5.              

Matjanov Yakubjan Urinbayevich

6.              

Sultanmuratov Rasul Tulepbergenovich

7.              

Abdireymov Azamat Turdimuratovich

8.              

Nabiyev Shuxrat Shavkatovich

Namangan viloyati hududiy filiali Biznes va tadbirkorlik sohalari bo'yicha qisqa muddatli o'quv kurslarini tashkil qilish bo'limi bosh mutaxassisi lavozimiga

9.              

G'afforov Ravshanjon Abduqayum o'g'li

Sirdaryo viloyati hududiy filiali rahbari lavozimiga

 

10.          

Toyloqov Baxrom Anorboyevich

11.          

Azamatov Shoxruh Davranbekovich

12.          

Mamatkulov Nabi Farxodovich

Jizzax viloyati hududiy filiali rahbari lavozimiga

13.          

Davletov Utkir Nurislom o'g'li

Surxondaryo viloyati hududiy filiali Biznes va tadbirkorlik sohalari bo'yicha qisqa muddatli o'quv kurslarini tashkil qilish bo'limi boshlig'i lavozimiga

 

14.          

Eshqulov Samandar Mengniyazovich

15.          

Shodmonov Alisher Odilovich

16.          

Boltayeva Feruza Xurramovna

17.          

Nishonov Dadaxon Muxtor o'g'li

Navoiy viloyati hududiy filiali Biznes va tadbirkorlik sohalari bo'yicha qisqa muddatli o'quv kurslarini tashkil qilish bo'limi boshlig'i lavozimiga

18.          

Tilavov Dilshod Rasulevich

Qashqadaryo viloyati hududiy filiali Biznes va tadbirkorlik sohalari bo'yicha qisqa muddatli o'quv kurslarini tashkil qilish bo'limi bosh mutaxassisi lavozimiga

 

19.          

Pirnazarov Xayrulla Salim o'g'li

20.          

Xolmatov Suxrob Narzullayevich

21.          

Oltiboyev To'lqin Arziyevich

22.          

Batirova Fatima Salidjanovna

Samarqand viloyati hududiy filiali Biznes va tadbirkorlik sohalari bo'yicha qisqa muddatli o'quv kurslarini tashkil qilish bo'limi bosh mutaxassisi lavozimiga

 

23.          

Suyunov Jamshid Bekmuradovich

24.          

Urolov Jasurbek Ubaydullayevich

25.          

Buzrukov Mansur Murodovich

26.          

Sharipova Zebo Bekmurodovna

Buxoro viloyati hududiy filiali Biznes va tadbirkorlik sohalari bo'yicha qisqa muddatli o'quv kurslarini tashkil qilish bo'limi boshlig'i lavozimiga

27.          

Maxmudov Mansurbek Qobulovich

Xorazm viloyati hududiy filiali Biznes va tadbirkorlik sohalari bo'yicha qisqa muddatli o'quv kurslarini tashkil qilish bo'limi bosh mutaxassisi lavozimiga

 

28.          

Yaxshimatov Mansur Haqnazarovich

29.          

Po'latov Sanjarbek To'liboyevich

30.          

Alixonov Ruzali Xasanboy o'g'li

Farg'ona viloyati hududiy filialiga bo'sh ish o'rni bo'yicha tanlov e'lon qilinmagan

31.          

Mirzayev Sarvarbek Akramovich

 

Oliy maktabning Qoraqolpog'iston Respublikasi va viloyatlardagi hududiy filiallarida mavjud bo'lgan bo'sh ish o'rinlarini to'ldirish maqsadida nomzodlar bilan onlayn tarzda (Zoom ilovasi orqali) o'tkazilgan suhbat qatnashchilari ro'yhati:

Nomzodning familiyasi, ismi va sharifi

Nomzod tomonidan tanlangan vakant lavozim nomi

Toshkent viloyati hududiy filiali Biznes va tadbirkorlik sohalari bo'yicha qisqa muddatli o'quv kurslarini tashkil qilish bo'limi boshlig'i lavozimiga

1.             

Xushbakov G'ulomjon Mamarajabovich

 

2.             

Giyasov Sanjar Sayfetdinovich

 

3.             

Xayitov Ilxom Ergashevich

 

Qoraqalpog'iston Res. hududiy filiali Biznes va tadbirkorlik sohalari bo'yicha qisqa muddatli o'quv kurslarini tashkil qilish bo'limi boshlig'i lavozimiga

4.             

Urinbayev Alisher Pulatovich

 

5.             

Ishchanova Zulьfiya Yakubbayevna

 

6.             

Babanazarova Shaxzada Polatovna

 

7.             

Yerjepov Kuanishbay Jiyenbay ug'li

 

8.             

Urumbayev Makset Nagmetovich

 

9.             

Kalimbetova Shamshira Xamidullayevna

 

10.         

Qazaqbayev Bekpulat Bektursunovich

 

11.         

Yesinbetov Ruslan Jalgasbayevich

 

12.         

Redjepova Gauxar Muratbayevna

 

Andijon viloyati hududiy filiali rahbari lavozimiga

13.         

Yuldashev Rayimjon Sharobiddinovich

 

14.         

Umrzaqova Zarnigora Dilmurot qizi

 

Namangan viloyati hududiy filiali Biznes va tadbirkorlik sohalari bo'yicha qisqa muddatli o'quv kurslarini tashkil qilish bo'limi bosh mutaxassisi lavozimiga

15.         

Bo'riyev Lochinbek Ortiqboyevich

 

Sirdaryo viloyati hududiy filiali rahbari lavozimiga

16.         

Murodova Muxayyo Muxammedovna

 

17.         

Karimov Islom Anorboy o'g'li

 

18.         

Nazarkulov Ashurali Abdurashidovich

 

19.         

Shadmonov Kuldosh Nasirillayevich

 

Jizzax viloyati hududiy filiali rahbari lavozimiga

 

21.         

Kurashov Anvar Keldiyorovich

 

22.         

Yaxyaxonov Zohid Olimovich

 

23.         

Otajonova Ozodaxon Baxodirjonovna

 

Surxondaryo viloyati hududiy filiali Biznes va tadbirkorlik sohalari bo'yicha qisqa muddatli o'quv kurslarini tashkil qilish bo'limi boshlig'i lavozimiga

24.         

Muxammadjonov Bekzod Olimjon o'g'li

 

25.         

Jo'rayeva Aysuluv Mamatkulovna

 

Navoiy viloyati hududiy filiali Biznes va tadbirkorlik sohalari bo'yicha qisqa muddatli o'quv kurslarini tashkil qilish bo'limi boshlig'i lavozimiga

26.         

Xolboyev Temur Rustam o'g'li

 

27.         

Ismoilov Javlonbek Raxmatullayevich

 

28.         

Xudoyberdiyeva Dilafruz Baxtiyorovna

 

29.         

Muxtorova Gulxayo Ulug'bek qizi

 

30.         

Nishonov Dadaxon Muxtor o'g'li

 

31.         

Razoqov Voyit Obid o'g'li

 

Qashqadaryo viloyati hududiy filiali Biznes va tadbirkorlik sohalari bo'yicha qisqa muddatli o'quv kurslarini tashkil qilish bo'limi bosh mutaxassisi lavozimiga

32.         

Korjovov Begzod Korjovovich

 

33.         

Xalikova Nigora Djaxangirovna

 

34.         

Yarmatov Orif Elmurod o'g'li

 

35.         

Xolboyeva Xosiyat Eshqobilovna

 

36.         

Kazakov Dilshod Sherzod o'g'li

 

Samarqand viloyati hududiy filiali Biznes va tadbirkorlik sohalari bo'yicha qisqa muddatli o'quv kurslarini tashkil qilish bo'limi bosh mutaxassisi lavozimiga

37.         

Umrzakov Shaxobiddinjon Botir o'g'li

 

38.         

Bobokalonov Nodirjon Farxodovich

 

Buxoro viloyati hududiy filiali Biznes va tadbirkorlik sohalari bo'yicha qisqa muddatli o'quv kurslarini tashkil qilish bo'limi boshlig'i lavozimiga

39.         

Mattiyev Nasimjon Baxtiyorovich

 

40.         

Umedova Ma'rifat Madiyarovna

 

41.         

Subxanova Nigina Xuseynovna

 

42.         

Jurayeva Nasiba Rustamovna

 

Xorazm viloyati hududiy filiali Biznes va tadbirkorlik sohalari bo'yicha qisqa muddatli o'quv kurslarini tashkil qilish bo'limi bosh mutaxassisi lavozimiga

43.         

Rajabov Bunyod Otaboyevich

 

44.         

Ernazarov Xasan Xudayarovich

 

45.         

Iskandarov Elyor Zafar o'g'li

 

46.         

Babajanov Sarvarbek Bekpulatovich

 

Farg'ona viloyati hududiy filialiga bo'sh ish o'rni bo'yicha tanlov e'lon qilinmagan

47.         

Sattarova Zulfiya Nazarovna

 

 

Komissiya a'zolari tomonidan Biznes va tadbirkorlik oliy maktabining Qoraqolpog'iston Respublikasi va viloyatlardagi hududiy filiallarida mavjud bo'lgan bo'sh ish o'rinlariga quyidagi nomzodlar lavozimlarga tayinlandilar:

Nomzodning familiyasi, ismi va sharifi

Nomzod tomonidan tanlangan vakant lavozim nomi

Toshkent viloyati hududiy filiali

1.              

Giyasov Sanjar Sayfetdinovich

Texnik va xo'jalik xizmatlarini ko'rsatish bo'yicha bosh mutaxassis lavozimiga

Qoraqalpog'iston Respublikasi hududiy filiali

2.              

Urinbayev Alisher Pulatovich

Biznes va tadbirkorlik sohalari bo'yicha qisqa muddatli o'quv kurslarini tashkil qilish bo'limi boshlig'i lavozimiga

3.              

Babanazarova Shaxzada Polatovna

0.5 ish o'rinli xuquqiy masalalar bo'yicha bosh mutaxassis lavozimiga

4.              

Yerjepov Kuanishbay Jiyenbay ug'li

0.5 ish o'rinli Biznes va tadbirkorlik sohalari bo'yicha qisqa muddatli o'quv kurslarini tashkil qilish bo'limi bosh mutaxassisi lavozimiga

     

Namangan viloyati hududiy filiali

5.              

Bo'riyev Lochinbek Ortiqboyevich

0.5 ish o'rinli Biznes va tadbirkorlik sohalari bo'yicha qisqa muddatli o'quv kurslarini tashkil qilish bo'limi bosh mutaxassisi lavozimiga

Andijon viloyati hududiy filiali

6.              

Umrzaqova Zarnigora Dilmurot qizi

Xuquqiy masalalar bo'yicha bosh mutaxassis lavozimiga

Sirdaryo viloyati hududiy filiali

7.              

Shadmonov Kuldosh Nasirillayevich

Biznes va tadbirkorlik sohalari bo'yicha qisqa muddatli o'quv kurslarini tashkil qilish bo'limi boshlig'i lavozimiga

Surxondaryo viloyati hududiy filiali

8.              

Muxammadjonov Bekzod Olimjon o'g'li

Biznes va tadbirkorlik sohalari bo'yicha qisqa muddatli o'quv kurslarini tashkil qilish bo'limi boshlig'i lavozimiga

Navoiy viloyati hududiy filiali

9.          

Xolboyev Temur Rustam o'g'li

Biznes va tadbirkorlik sohalari bo'yicha qisqa muddatli o'quv kurslarini tashkil qilish bo'limi boshlig'i lavozimiga

10.          

Muxtorova Gulxayo Ulug'bek qizi

0.5 ish o'rinli Biznes va tadbirkorlik sohalari bo'yicha qisqa muddatli o'quv kurslarini tashkil qilish bo'limi bosh mutaxassisi lavozimiga

Buxoro viloyati hududiy filiali

11.          

Mattiyev Nasimjon Baxtiyorovich

Biznes va tadbirkorlik sohalari bo'yicha qisqa muddatli o'quv kurslarini tashkil qilish bo'limi boshlig'i lavozimiga

12.          

Umedova Ma'rifat Madiyarovna

0.5 ish o'rinli Biznes va tadbirkorlik sohalari bo'yicha qisqa muddatli o'quv kurslarini tashkil qilish bo'limi bosh mutaxassisi lavozimiga

     

Xorazm viloyati hududiy filiali

13.          

Babajanov Sarvarbek Bekpulatovich

0.5 ish o'rinli Biznes va tadbirkorlik sohalari bo'yicha qisqa muddatli o'quv kurslarini tashkil qilish bo'limi bosh mutaxassisi lavozimiga